Karavan Hayatı

Karavanda Yemek Yapmak için 5 Pratik Ürün

Karavanla seyahat ederken karşılanması gereken temel ihtiyaçlardan biri de kuşkusuz yemek yemektir. Karavanda yemek yapmak bazı insanlar için biraz göz korkutucu olabilir. Sonuçta kabul edelim küçük bir alanda yemek hazırlamak herkesin kolaylıkla adapte olabileceği bir şey değil. Ama bazı ürünler var ki, karavan gibi küçük alanlarda imdadınıza yetişip her şeyi sizin için kolaylaştırabilirler. İşte karavanda yemek yapmanızı kolaylaştıracak 5 ürün! 


Bu yazıda yer alan tüm ürünleri sizin için listeledik. Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz: Karavanda Yemek Yapmanızı Kolaylaştıracak 5 Ürün (Bu link Hepsiburada işbirliği linkidir.)


Opinel Nomad 3’Lü Mutfak Seti

Opinel Nomad 3’lü mutfak seti karavanda yemek yapmak için fazlasıyla ideal bir ürün. Küçücük bir setin içinden bu kadar işlevli ürün çıkabilmesi gerçekten inanılmaz! Setin için bir adet mutfak havlusu, kesme tahtası, soyacak, ekmek bıçağı, küçük bıçak ve tirbuşon var. Bu setin küçücük bir boyuta gelebiliyor olması da küçük alanlarda saklamayı kolaylaştırıyor. Opinel Npmad 3’lü mutfak seti bu yönüyle karavan ve tekne için ideal bir ürün.

Stanley Adventure Çelik Pişirme Seti (21 Parça)

Eğer küçük bir karavan alanınız varsa iç içe geçebilen mutfak gereçleri her şeyinizdir. Stanley Adventure Çelik pişirme seti içinde tam tamına 21 parça var ve bu 21 parça tek bir tencerenin içinde saklanabiliyor. Bu ürün sayesinde yerden ne kadar tasarruf edeceğinizi bir düşünün. Harika değil mi?

21 parçalık set içinde şunlar var:

 • 18/8 Paslanmaz Çelik tencere (3.7 QT / 3.5 L)
 • Kapak
 • 0.94 L hacme sahip kızartma tavası
 • Kesme tahtası
 • Spatula
 • Servis kaşığı
 • 15.2 cm çapında 4 adet tabak
 • 0.65 L hacimli 4 adet Kase
 • 4 adet çatal ve kaşık (bir arada tasarım)
 • Tabak kurutma rafı
 • Nihale
 • Sabitleme ipi

karavanda yemek yapmak

2,5 LT Düdüklü Tencere

Karavanda yemek yapmak için en iyi ürünlerden biri de düdüklü tenceredir. Küçük bir düdüklü tencerede yemeklerinizi kısa sürede pişirebilirsiniz. 2,5 lt hacme sahip küçük düdüklü tencereler aynı zamanda çok fazla alan da kaplamazlar ve kolayca saklanabilirler.

Katlanabilir Silikon Süzgeç

Karavanda süzgeç, yıkama kabı, huni gibi ürünleri ayrı ayrı bulundurmak zaten az olan dolaplarınızın tamamını kaplamak anlamına gelebilir. Katlanabilir ürünler sayesinde bu ürünlerin hepsini küçük bir alanda saklayabilir; yerden tasarruf edebilirsiniz. İçinde süzgeç, sebze yıkama kabı, huni olan bu set ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika bir settir.

karavanda yemek yapmak

Elektriksiz Manuel Doğrayıcı

Hiçbirimiz soğan, domates, sarımsak gibi şeyleri doğramakla uğraşmayı sevmiyoruz ama neredeyse her yemeğin içinde de bu ürünler var. Yani karavanda yemek yapmak istediğinizde bu sebzelerle bir şekilde yolunuz kesişecek. Karavanda size elektrik ihtiyacı yaratmayacak elektriksiz manuel doğrayıcı ile tüm bunları kısa bir sürede zahmetsizce doğrayabilirsiniz. Hatta bize soracak olursanız bu pratik manuel doğrayıcı sadece karavan için değil, evler için de ideal. Kısacası her eve lazım!

karavanda yemek yapmak

Karavanda yemek yapmak gözünüzü korkutmasın! Bu ürünler sayesinde işiniz bir hayli kolaylaşacak! Bu yazıda yer alan tüm ürünleri sizin için listeledik. Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz: Karavanda Yemek Yapmanızı Kolaylaştıracak 5 Ürün (Bu link Hepsiburada işbirliği linkidir.)

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Karavan için 7 Pratik Yemek Tarifi

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.