Kurumsal Hizmetler

Bir karavan işletmeniz var ama diğer işletmelerden sıyrılarak nasıl ön plana çıkarabileceğinizi bilmiyor musunuz? Hem karavan yaşamını bizzat deneyimlemiş olan hem de uzun yıllardır internet reklamcılığı alanında hizmet veren ekibimizle size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Karavan işlermenizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak profesyonel fotoğraf çekimi, tanıtım videosu çekimi yapabilir; işletmenizin internette daha hızlı bulunması için web sitesi SEO çalışmalarını gerçekleştirebilir; ve daha fazla insana ulaşabilmesi için influencer marketing ve tanıtım çalışmalarını yürütebiliriz.

Sizin için neler yapabiliriz?  

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

İyi fotoğraflar ziyaretçilerin işletmenize göz atmasını sağlayan başlıca nedenlerden biridir. Sizin için işletmenizi daha iyi yansıtan profesyonel fotoğraflar çekerek listelerde daha iyi görünmenizi sağlayabiliriz. Profesyonel fotoğraflar sayesinde ziyaretçiler işletmenize daha fazla tıklarken aynı zamanda işletmenizi daha yakından tanıyabilirler.

Profesyonel fotoğraf hizmetimizden faydalanmak istediğinizde ekibimiz sizi ziyarete gelerek işletmenizin kullanıcılar için önemli olan özelliklerini vurgulayan fotoğraflar çeker. Tüm çekimler profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirilir ve ardından itinayla incelenir. Son hali verilen fotoğraflar işletme kaydınızda paylaşılır.

Tanıtım Videosu

Profesyonel fotoğraflar kadar önemli olan bir diğer şey de tanıtım videolarıdır. İşletmenizi tam anlamıyla yansıtan profesyonel bir tanıtım videosu çekerek, kullanıcıların işletmenizle ilgili tüm ayrıntıları daha yakından görmesini sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı

İnternet dünyasında ön plana çıkmak için işletmelerin tercih ettiği en kalıcı yöntemlerden biri de tanıtım yazılarıdır. Güvenilir ve kaliteli sayfalarda yayınlanan, arama motorları için özel olarak hazırlanmış tanıtım yazıları kullanıcıların işletmenizi kolayca bulmasını sağlarken web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza da hatrı sayılır bir trafik çeker. Konusunda uzman metin yazarlarımızın hazırlayacağı, işletmenizin ve hizmetlerinizin ayrıntılarıyla ele alındığı arama motoru uyumlu tanıtım yazıları ile daha fazla insana ulaşmanızı sağlayabiliriz. Hem sitemizin blog kısmında hem de influencer bloglarında paylaşılacak olan bu yazılar sayesinde Google’da daha fazla görünür olabilir; üst sıralara çıkma şansınızı artırabilirsiniz.

Blog Yazısı Hizmeti (SEO Hizmeti)

Web sitenizin daha hızlı bulunması ve sıralamalarda rakiplerinizden önce çıkması için yapmanız gereken en önemli çalışmalardan biri düzenli SEO çalışmalarıdır. Düzenli ilerleyen ve doğru yürütülen bir SEO çalışması sonrasında yaklaşık birkaç ay içinde web sitenizin trafiğinde göz görülür bir fark elde edebilirsiniz. SEO çalışmalarının en önemli ayağı ise blog yazılarıdır. Web sitenizde düzenli aralıklarla yayınlayacağınız SEO uyumlu, ilgi çekici blog yazıları sayesinde ön plana çıkabilir; site trafiğinizi artırabilirsiniz. Alanında uzman kadromuzla web siteniz için yazacağımız SEO uyumlu blog yazıları ile site trafiğinizin organik büyümesine katkıda bulunabiliriz.

Influencer Marketing

Influencer marketing günümüz pazarlama stratejileri arasında öne çıkan bir yöntemdir. Sizi, markanızla çalışmaktan keyif alacak doğru kanaat önderleriyle bir araya getirerek işletmenizi hedef kitlenize tanıtmanıza yardımcı olabiliriz. 

Öne Çıkarılmış İçerikler

İşletmenizin anasayfada görünmesini ister misiniz? Öne çıkarılmış içerikler seçtiğiniz pakete göre işletmenizin belli bir süre boyunca anasayfada görünmesini sağlar.  Bu sayede kullanıcılar henüz arama yapmamışken işletmenizi doğrudan görebilir. 

Danışmanlık

Profesyonel içeriklerle tanıtılmış ve bu sayede kullanıcı çekmiş bir işletmenin tekrar tercih edilmesini garantileyen şey kuşkusuz müşteri memnuniyetidir. İnternet ortamında tanıtımı yapılan içeriğin gerçekle uyuşması ve kullanıcının beklentilerini karşılayabilecek nitelikte olması son derece önemlidir. Eğer işletmenizde iyileştirilmesi gereken unsurlar olduğunu düşünüyorsanız ya da fark yaratmak için neler yapabileceğiniz konusunda fikirlere ihtiyacınız varsa, uzun yıllardır karavan ve kamp hayatını bizzat deneyimleyen ekibimiz, uygun olduğunuz bir zamanda sizi ziyaret ederek işletmenizi öne çıkaran unsurlar ve iyileştirilebilecek servisler hakkında detaylı bir rapor hazırlayabilir.


Kurumsal hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve yerinizi ayırtmak için bize mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.