Karavan Hayatı

Karavanla Seyahat Ederken Oynayabileceğiniz Oyunlar

Her zaman internetiniz yoksa ya da internetiniz gittiğiniz her yerde çekmiyorsa seyahat ederken offline oyunlar ile son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz. Öte yandan internetinizin olduğu yerlerde de online oyunlar oynayarak dünyanın her yerinden insanla keyifli bir oyun deneyimi paylaşabilirsiniz. Peki karavanla seyahat ederken oynayabileceğiniz oyunlar hangileri? Size zaman zaman arama moturuna CS 1.6 indir yazdıracak zaman zaman da The Sims şifreleri diye aratma yaptıracak birbirinden güzel bazı popüler oyunlardan hazırladığımız listemiz burada.

Bu oyunları ister uzun süren yolculuklarda, ister mola verdiğiniz karavan kamp alanlarında, isterseniz de yağmurlu geçen ve sizi karavanın içine hapseden günlerde oynayabilirsiniz.

seyahat ederken offline oyunlar

Offline Oynanabilen 4 Popüler Oyun

The Sims

seyahat ederken offline oyunlar

Dünyanın her yerinden insanın uzun yıllardır oynamaktan sıkılmadığı bir oyun var: The sims! İlk Sims oyununu 2000 yılında yayınlandığından beri dünya genelinde müthiş bir oyuncu kitlesi yakaladı. Şu an dördüncü oyun yayında ve bu oyunu yılalrdır oynayan binlerce insan var! Eğer ev dekorasyonu yapmaktan, yaşam simülasyonu oyunlarından hoşlanıyorsanız ve seyahat ederken offline oyunlar arıyorsanız mutlaka the Sims oynamayı denemelisiniz. Her ne kadar tek oyunculu bir oyun da olsa hem online hem de offline olarak oynanabiliyor. Online modda diğer kullanıcıların oyunda yapıp galeriye kaydettikleri evleri, odaları görebiliyor; oyun gelişmelerini takip edebiliyorsunuz.

Euro Truck Simulator

seyahat ederken offline oyunlar

Seyahat ederken offline oyunlar arasında yer alan Euro Truck Simulator, bir tır sürüş simülasyonu. Bu oyunda dünyanın birçok yerinde tır sürebiliyor, yük taşıyabiliyor, kendi garajınızı kurabiliyor, şöforler işe alabiliyorsunuz. Oyunun farklı haritaları var ve ücretli satın alma yapabiliyorsunuz. Eğer tır kullanma ve nakliye oyunlarından hoşlanıyorsanız hem online hem de offline oynanabilen bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Grand Theft Auto 

seyahat ederken offline oyunlar

Dünya genelinde en popüler oyunlardan bir diğeri de Grand Theft Auto. Dünyada bir dönem insanların googlea en sık yazdığı şeylerden birinin CS 1.6 indir diğeri de GTA şifreler olduğuna yemin edebiliriz ama ispatlayamayız. Oyunda çeşitli görevleri tamamlamamının yanı sıra, ambülans, otobüs, taksi sürerek para kazanabiliyor; ve çeşitli yan aktiviteler yapabiliyorsunuz.

Need for Speed

seyahat ederken offline oyunlar

Araba yarışı sevenlerin kalplerine tahtkuran Need for Speed de Seyahat ederken offline oyunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Gerek birbirinden güzel arabalarıyla, gerek harika playlistleriyle, gerekse müthiş grafikleriyle hepimizin bayıldığı NFS, karavanla seyahat ederken oynayabileceğiniz offline oyunlardan biri.

Karavanla Seyahat Ederken Oynayabileceğiniz Online Oyunlar

Counter-Strike

Bir nesilin en sevdiği ve en sık oynadığı oyunlardan biri de Counter Strike. Bir döneme damgasını vuran Counter Strike özellikle arkadaşların internet kafede bir araya gelip vakit geçirmesine sebep olan başlıca şeydi. Birçoğumuz bu oyunu “sis atma” cümle tamlamasıyla eşleştirdik, rehineleri kurtarmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Kim bilir belki siz de oyun oynamak için internet kafede toplanan o arkadaş grubunun bir üyesiydiniz. Eğer o yıllara geri dönmek ve oyunu tekrar oynamak isterseniz  Counter-Strike 1.6 indir linkini ziyaret edebilirsiniz. ( CS 1.6 indir linkine bastığınızda çıkan sayfa oyun ile ilgili bir websitesidir resmi değildir.)

The League of Legends

Eğer fantastik online oyunları seviyorsanız League of Legends oyununa bayılacaksınız. Halk arasında lol olarak da bilinen bu online oyun, 5 kişilik bir takımla oynanıyor. Dilerseniz bu takımı arkadaşlarınızla kurabilirsiniz, dilerseniz de online olarak random gruplara katılabilirsiniz. Başlangıç seviyelerinde karşı takımda botlarla karşılaşarak oyunu daha iyi anlamanız mümkün. İlerleyen aşamalarda gerçek kişilere karşı oynamaya başlayabilirsiniz. Seyahat ederken offline oyunlar yerine online oyunlar oynamak istiyorsanız bu oyuna bir şans verin.


Karavanla seyahat ederken oynayacak bilgisayar oyunları arıyorsanız bu yazıdaki oyunları denemenizi tavsiye ederiz. Sizin de oynadığınız oyunlar varsa yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.