Karavan Hayatı

Karavan İçin Pratik Duş Tavsiyeleri

Havuz problemlerini değil ama karavan problemlerini özellikle portatif ürünlerle çözmeyi çok seviyoruz. Karavan denildiğinde alan tasarrufu ile yaşamayı öğrenmek kuralların en başında gelir. Bu nedenle biz karavancılar, tüm kıt imkanları en etkin şekilde değerlendirebileceğimiz çözümler konusunda uzman olmalıyız. Karavanda duş almak için her zaman geniş bir banyo alanımız olmayabilir. Bu sorunu, karavan için pratik duş ekipmanları ile çözmek ve yola tam gaz devam etmek ise neredeyse ata sporumuz sayılır. Şimdi sizlere, basit birkaç portatif duş ekipmanı ile karavanda duş problemi nasıl çözülebilir bunu aktaracağız.

Eğer içinde duş olmayan küçük bir karavanınız varsa ya da yazın içeride duş almak yerine açık havanın tadını çıkarmak istiyorsanız bu yazıdaki portatif ürünler işinize yarayabilir.

Başlamadan önce, bu yazıda yer alan ürünlere buradan ulaşabilirsiniz: Karavan için portatif duş ürünleri (Bu link Hepsiburada işbirliği linkidir ve uygulamaya yönlendirir.)

Karavan için pratik duş tavsiyeleri

Eğer karavanınızda duş yoksa ve gittiğiniz yerlerde duş alacak yerleri her zaman bulamıyorsanız, her ihtimale karşı yanınıza bu ürünlerden birini alabilirsiniz. Yer kaplamayan ve pratik bir şekilde kullanılabilen karavan için pratik duş malzemeleri birçok seyahatinizde işinizi kolaylaştıracak.

1.Şarjlı Duş Başlığı

karavan için portatif duş

Temiz su tankınıza hiç dokunmadan, ideal sıcaklıkta bir kova su ile gayet konforlu bir duş almak isterseniz bu basit ve etkili çözüm sizler için son derece uygun olabilir. Hem taşınabilir hem de karavanda kolaylıkla şarj edilebilir bir çözüm oluşu bu ürüne fazlasıyla geçer not vermemizin en sağlam nedeni. Olabildiğince az yer kaplayan bu portatif duş başlığı ve pompası, hemen her alanda; ister karavan içinde isterseniz doğanın tam ortasında duş alabilmenizi sağlıyor. Fiyatı biraz yüksek görünse de uzun vadede işlevselliği ile tüm maliyetini karşılayacağına olan inancımız sonsuz.

2.Pompalı Duş Çantası

karavan için portatif duş

Daha uygun maliyetli pratik kullanımlı bir karavan duş sistemine ihtiyacınız varsa, bu kolay taşınan ve 12 litre hacmiyle duşu işkence olmaktan çıkaran ürün tam size göre olabilir. Askıları sayesinde kolaylıkla taşıyabileceğiniz, içerisine doldurduğunuz suyun sıcaklığını özel bir alanda gözlemleyebileceğiniz pratik duş ekipmanı; basit bir duş başlığı, su tankı ve pompadan oluşuyor.  Kullanmadığınızda kolaylıkla küçülterek karavanınızın bir köşesinde saklayabilirsiniz.

3.Solar Kamp Duşu

karavan için portatif duş

Karavan için duş tavsiyesi arayanlara hem çevreci hem de pratik bir ürün olan bu 20 litrelik kamp duşunu şiddetle tavsiye ediyoruz. Güneş altında yeterli süre bekletildiğinde, içerisinde yer alan suyu güvenle ısıtan sistem, basit bir düzenek olsa da son derece kullanışlı. İsterseniz karavan duş alanınızda ya da dış alanda güvenle kullanabilirsiniz. Gökyüzünde güneşi gördüğünüz sürece su ısıtma derdinizi de ortadan kaldıracak bu portatif duş seti ile yolculuk boyunca keyifle duş alabilirsiniz. 

4.Kolay Kurulan Duş Çadırı

Karavanda duş alanı yoksa, buna da bir çözümümüz var elbette. Hemen aracınızı güvenli ve korumalı bir alana çekin ve bu portatif duş çadırı ile keyifle duşunuzu alın. 190 santim boyu ve ideal genişliği ile hem güvenli bir duş alanı hem de tuvalet ve kıyafet değiştirme alanı olarak kullanabileceğiniz bu otomatik çadır, katlandığında oldukça küçük bir alan kaplıyor. Suya dayanıklı malzemeden üretilmiş olan duş çadırı ile doğada temiz kalmak için kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. Bu duş çözümünü kullanacak olanlara, duş jeli ve şampuan seçimlerinde doğa dostu ürünler tercih etmeleri gerektiğiniz de şiddetle hatırlatmak isteriz.

Bu yazıda yer alan ürünlere buradan ulaşabilirsiniz: Karavan için pratik duş ürünleri (Bu link Hepsiburada işbirliği linkidir ve uygulamaya yönlendirir.)


Türkiye’deki karavan kamp alanlarını öğrenmek ve harita üzerinde görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz: Türkiye’deki Karavan Kamp Alanları


Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.