Karavan Hayatı

Karavan için En İyi 5 Stanley Ürünü

Ömür boyu sızdırmazlık ve yalıtım garantisiyle bugün dünyanın en çok kullanılan termos markalarından biri olan Stanley, benzersiz ürünleriyle hayatımızın her anına eşlik ediyor. İçeceklerinizi ve yiyeceklerinizi saatler hatta bazen günler boyu ısısını muhafaza ederek taze şekilde korumanızı sağlayan su mataraları, içecek termosları, yemek termosları, termos bardaklar, taşınabilir soğutucu gibi farklı ihtiyaçlara yönelik işlevsel ürünleri Stanley’nin farkını ortaya koyan ürünlerden bazıları. Karavan için Stanley ürünlerinin bazıları son derece işlevli ve pratik.

Stanleyler 18/8 yüksek kalite, gıdada kullanıma uygun paslanmaz çelikten, hafif, çizilmelere dayanıklı, pas yapmayan, BPA’sız malzemelerden üretildiği için son derece sağlıklı bir kullanım sunuyor. İşte biz de bu yüzden karavan için en iyi 5 Stanley ürününü sizin için listeledik.

Su Termosu

Sıcak yaz günlerinde suyunuzu saatler boyu soğuk tutabilmek ister miydiniz? Stanley su termosları ile bu mümkün! Paslanmaz çelikten üretilen Stanley Quick Flip su termosu suyunuzu 10 saat sıcak, 18 saate kadar soğuk, 60 saate kadar buzlu tutabilir. Tek elle düğmeye basıp suyunuzu pratik bir şekilde içebilir; tek tuşla kilitlenen kapak sayesinde termosu kolayca taşıyabilirsiniz. 1,06 lt hacmi sayesinde ihtiyacınız kadar su saatler boyu soğuk kalabilir. Aracınızı kullanırken soğuk suya rahatlıkla erişebilir; tek elle suyunuzu içebilirsiniz. Stanley su termosları karavanda buzdolabınız varsa bile enerji ve yer tasarrufu sağlar. Böylece yanınızda daha uzun süre daha fazla soğuk su taşıyabilirsiniz.

Ürün: Stanley The Quick Flip Paslanmaz Çelik Termos 1.06 LT


Klasik Vakumlu Termos

Stanley’nin ikonik modellerinden biri olan klasik yeşil termos karavanla seyahat ederken işinizi en çok kolaylaştıracak ürünlerden biri. Kamptan ofise; piknikten şantiyeye kadar her yerde kullanabileceğiniz bu termos içeceklerinizi 45 saat sıcak, 2 gün soğuk ve 8 gün buzlu tutabiliyor. Karavan gibi küçük alanlarda bir kez ısıttığınız suyu termosta muhafaza ederek cidid bir enerji ve vakit tasarrufu yapabilirsiniz. Aynı şekilde sıcak yaz günlerinde soğuk içeceklerinizi termosta saklayarak buzdolabınızda soğuk kalması gereken yiyecekleriniz için yer açabilirsiniz.

Ürün: Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1.9 LT


Coffee Brew Pour Over

Eğer karavanla seyahat ediyorsanız ve kahvesiz olmaz diyorsanız severek kullancağınız karavan için Stanley ürünlerinden bir diğeri de Pour Over. Bu paslanmaz çelik kahve demleyici ile, kendi haznesindeki filtre sayesinde pratik bir şekilde kahve demleyebilirsiniz. Kolayca temizlenen ve yeniden kullanılabilen filtresi atık oluşturmanızın önüne geçerek karbon ayak izinizi de azaltır. 600 ml filtresi ile bir kerede 6 fincana kadar kahve yapabilirsiniz. Üstelik çelik olduğu için karavanda kırılma korkusu olmadan rahatça taşınabilir. Pour over, Stanley bardaklarla ve termoslarla uyumludur.

karavan için stanley

Ürün: Stanley Klasik Brew Pour Over Paslanmaz Çelik Kahve Demleyici


Çift Duvar Yalıtımlı Bardak

Karavan için bardak arıyorsanız fazla uzağa gitmenize gerek yok. Yalıtım özellikli Stanley termos bardaklar aradığınız ürün olabilir. Stanley’in çelik bardaklarını cam ya da porselen bardaklar gibi kırılma sorunu yaşamadan hareket eden aracınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Üstelik bu bardaklar içeceklerinizi 1,5 saat sıcak, 3 saat soğuk ve 15 saat buzlu tutabilir.

karavan için stanley

Ürün: Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,35 LT


Çelik Tava Seti

Karavan gibi küçük mutfaklar için az yer kaplayan ürünlerin avantajları saymakla bitmez. Stanley tava seti de az yer kaplayan son derece pratik bir ürün. Stanley tava seti ile mutfağınızda dilediğiniz ürünleri kolayca pişirebilirsiniz. İki kişilik servisi bulunur ve toplamda 9 parçalık bir settir. Set içinde 18,4 cm çapında, 946 ml’lik 3 katmanlı çelik tava, kesme tahtası, 1 adet spatula ve uzatma kolu, 2 adet 15,2 cm çapında tabak, 2 adet çatal ve 1 adet sıcağa dayanıklı altlık ve kapak vardır.

karavan için stanley

Ürün: Stanley Adventure Çelik Kızartma Tava Seti (9 Parça) 0.94 Lt


Karavan için Stanley ürünleri arıyorsanız bu beş ürün karavan hayatınızı kolaylaştırırken hem zamandan hem de yerden tasarruf etmenizi de sağlar. Yaz kış karavan rotalarınızda size eşlik edecek tüm Stanley ürünleri için Stanley Türkiye Distribütörü kutupayisi.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.