Karavan Hayatı

İzmir Karavan Kamp Alanları

Ege bölgesinin deyim yerindeyse incisi olan İzmir karavan kamp alanları bakımından da gezginlere çok geniş çaplı bir imkan aralığı sunar. Bir yanınızda deniz bir yanınızda doğayla iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız İzmir tercih edebileceğiniz tatil bölgelerinden biri olarak öne çıkar. Eğer siz de birbirinden güzel koylarında tatil yapmanın tadına doyamayacağınız güzel İzmir’de karavan kampı deneyimi yaşamak istiyorsanız, okumaya devam edin! İşte tatilinizi planlamanızı kolaylaştıracak İzmir karavan kamp alanları hakkında bilgiler.

İzmir Karavan Kamp Alanları Saymakla Bitmiyor!

Yazımıza hemen ücretsiz kamp alanlarıyla başlayalım. İzmir karavan kamp alanları şöyle bir düşünüldüğü zaman akla sayısız ücretsiz alan gelmektedir. Doğası ve denizi ile her zaman tatillerin ilk uğrak noktası olan İzmir, çadır kamp alanlarının yanı sıra pek çok karavan kamp alanına da ev sahipliği yapar. Seferihisar, Mordoğan, Foça gibi yerlerde sıklıkla rastlayabileceğiniz ücretsiz karavan kamp alanlarında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Tabii bunların hiçbirinde geniş imkanlar olmadığını belirtelim. Yine de eğer karavanınızda duş, tuvalet, su, mutfak gibi imkanlar varsa bu alanlarda keyifle kamp yapabilirsiniz.

Ücretli Karavan Kamp Alanları

İzmir, gezginlere sunduğu sayısız ücretsiz karavan kampının yanı sıra ücretli ve doğal olarak imkanlarının daha geniş olduğu karavan kamp alanlarına da sahip! Özellikle Dikili’de, Menderes’te, Selçuk’ta, Bergama’da, Foça’da ve Urla’da birçok ücretli kamp alanı yer alıyor. Yani şöyle bir baktığımızda İzmir’in her bir ilçesinde karavanınızı çekebileceğiniz ve konforlu bir şekilde kamp yapabileceğiniz bir alan var! Bu karavan kamp alanları duş-wc, elektrik, çeşme, büfe, bulaşıkhane, çamaşırhane, spor ve yürüyüş alanı gibi pek çok artı yöne sahip. Eğer konforlu bir karavan tatili istiyorsanız, bu alanlardan birini tercih edebilirsiniz. İzmir bölgesindeki karavan kamp alanları listesi için buraya tıklayın.

Karavan Rotanızı İzmir’e Çevirin!

İzmir’in her açıdan muazzam bir tatil noktası olduğunu söylemiştik. Özellikle çadır ve karavan kampı seven özgür ruhlar için harika bir seçenek olan İzmir’in dilediğiniz noktasında kendinize rahatlıkla bir alan bulabilirsiniz. Hadi, şimdi çantaları toplamaya!

Bu içeriğimiz de ilginizi çekebilir:

Çanakkale Karavan Kamp Alanları

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.