Karavan Hayatı

Cunda Adası Karavan Kamp Alanları

Denize girerken bir yanda da doğada vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir yer Cunda Adası. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri olan Cunda adası karavan kamp alanları açısından da oldukça fazla seçeneğe sahip. Sizin için Cunda Adası karavan kamp alanlarını derledik. Gelin birlikte Cunda Adası’ndaki karavan kamp alanlarına bakalım.

Cunda Adası Karavan Kamp Alanları Ücretsiz Konaklama

Cunda adasındaki Ortunç Koyu, ücretsiz kamp yapabileceğiniz sessiz sakin ve harika doğa manzaraları ile huzur bulabileceğiniz yerlerin başında geliyor. Çamların altında gölgede otururken deniz manzarası eşliğinde kahvaltı edip temiz havanın tadını çıkarmak isteyenler için güzel bir seçenek. Koy içinde WC, duş, şemsiye, yiyecek gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir tesis bulunmadığını göz önüne alabilirsiniz. Koya ulaşan yolun toprak bir yol olduğunu da belirtelim. Ancak yolun sonunda koya ulaştığınızda huzuru bulacaksınız.

Patriçya Burnu, eski bir Rum köyüne ev sahipliği yapmış. Mavi deniz manzarası eşliğinde yerleşim ve gürültüden uzak bir yerde karavanınızla konaklamak için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Cunda Adası karavan kamp alanları arasında kumluk bir denize girip geniş sahilinde güneşlenmek isteyenler Patriçya burnuna gidebilir. Adanın uç noktasında kalan Patriçya burnu ulaşım bakımından biraz güç olsa da kalabalıktan uzak, sessiz sakin bir tatil yapmak isteyenler için çok uygun. Sosyal tesis bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı buraya gelmeden karşılamanız gerekiyor.

Cunda Halk Plajı, Akvaryum Koyu’na yürüyerek ulaşabileceğiniz, adada ücretsiz bir şekilde karavanınızla konaklayabileceğiniz bir alan. Çam ağaçlarının yaptığı gölgelik alanlar karavan kampı için güzel bir imkan sağlıyor. Şehir merkezinden Ayvalık Adaları Tabat Parkı yönünde ilerleyerek plaja ulaşabilirsiniz. Aracınıza güzel bir park alanı bulmak için sabah saatlerini tercih etmenizi öneririz.

Cunda Adası karavan kamp alanları ücretsiz konaklama için pek çok imkan sunuyor, koylar ve plajlara girişler ücretsiz olduğu için rahatlıkla gidip konaklayabilirsiniz. Ancak buralarda tesis bulunmadığını göz önüne almayı ihmal etmeyin. İhtiyaçlarınızı konaklayacağınız alana gitmeden şehir merkezinden karşılayabilirsiniz.

Cunda Adası Ücretli Karavan Kamp  Alanları

Cunda Adası karavan kamp alanları doğal güzelliklerle fotoğraf albümlerinizi süslerken, huzurlu bir tatil imkanı sunan yerlere sahip. Eğer biraz daha rahat edeceğiniz, yemek, WC, duş gibi ihtiyaçlarınızı düşünmeden tatil yapacağınız yerler arıyorsanız Cunda Adası karavan kamp alanları bu ihtiyaçlarınızı da karşılayacaktır. Soyunma kabinleri olan plajlar, elektrik sorunu yaşamanızı engelleyecek uzatma kablolu prizler sunan tesisler, sıcak suya kolay ulaşım, wi-fi hizmeti ve daha fazlasına ücretli karavan kamp alanlarında ulaşabilirsiniz.

Siz keyifli bir şekilde plajda vakit geçirirken ya da tabiat parkında gezip yorulduğunuzda karavan kamp alanınıza döndüğünüzde güzel bir duş aldıktan sonra yemeğinizi yerken wi-fi’den yararlanarak bir yandan da film izleyebilirsiniz.

 


Cunda adası karavan kamp alanlarına buradan ulaşabilirsiniz: Cunda Adası Karavan Kamp Alanları Listesi 


Kamp alanının konumu ve özellikleri ile ilgili filtrelerden faydalanarak ihtiyaçlarınıza uygun bir kamp alanını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.