Karavan Hayatı

Bodrum Karavan Kamp Alanları

Yaz tatili geldi bile, pandemi nedeniyle hafta sonu yasakları seyahat konusunda aksaklıklara neden olsa da 1 Temmuz itibariyle Pazar günü yasakları son buluyor. Bu sene otellerden uzak, doğanın içinde tatil yapmak sizce de harika olmaz mı? Tatil planlarını henüz yapmaya başlayacaklar için Bodrum karavan kamp alanları hakkında bilgileri derledik. Bodrum’un nefis atmosferinde kamp yapmak isteyenler için harika önerilerimiz var.

Bodrum Ücretsiz Karavan Kamp Alanları

Bodrum karavan kamp alanları tatilde Ege bölgesini tercih eden ve bir de Bodrum havası almak isteyenler için birçok imkan sunuyor. Yalıkavak Halk Plajı, eğer çok kalabalık bir günde gitmediyseniz plaja yakın mesafede karavanınızı park ederek denizin ve Yalıkavak’ın tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Akşam saatlerinde insanlardan ve kalabalıktan uzak bir park yeri bulabilirseniz ücretsiz bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ancak plajda umumi tuvalet olmadığı için tuvalet konusunu akşam yemeğinde plaja yakın restoranlarda yemek yiyerek giderebilirsiniz. Yalıçiftlik de diğer karavancılarla birlikte ücretsiz bir şekilde karavanla konaklayabileceğiniz bir plaj alanı. Bodrum Cennet Koyu da hem karavan kampı hem de çadır kampı için ücretsiz konaklama alanlarından bir diğeri, gıda temin edilecek noktalara uzak olduğu için koya ulaşmadan alışveriş yapmanızı öneririz.

Bodrum Ücretli Karavan Kamp Alanları

Ücretsiz karavan kamp yerlerinin aksine tatilini cüzi bir bedel ödeyerek daha rahat bir ortamda geçirmek isteyenler için Bodrum’da karavan ile konaklayabileceğiniz çok sayıda ücretli karavan kamp alanı da var. Eğer konforlu bir tatil geçirmek ve teknolojinin nimetlerinden faydalanmak isterseniz ücretli konaklama sağlayan; çoğunda yemek, wi-fi, wc, duş, mutfak gibi hizmetler bulunan karavan kamp alanlarından da faydalanabilirsiniz.


Bodrum’daki karavan kamp alanları listesini görmek için buraya tıklayın: Bodrum’da Karavan Kamp Alanları Listesi


Ege Rotanıza Bodrum’u da Ekleyin!

Karavanınızı park ettikten sonra denizde serinlemek, sabah kalkıp ormanda yürüyüş yapmak, akşam biraz hareketli ortamlarda yaz tatilinize renk katmak için Bodrum güzel seçenekler sunuyor. Keyifli ve güzel anılar biriktirebileceğiniz bir yaz tatili için çantalarınızı hazırlayın, renkli fotoğraflar çekilmek için telefonlarınızı hazırda tutun. Bodrum sizi bekliyor.

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.