Karavan Hayatı

Antalya Karavan Kamp Alanları

Antalya, Akdeniz denilince ilk akla gelen şehirlerden biri. Peki Antalya’da hangi karavan kamp alanları var ve karavanımızla Antalya’da nasıl zaman geçirebiliriz? İşte bunların cevabını Antalya karavan kamp alanları yazımızda sizin için derledik. Patara, Kaş, Kemer, Olympos, Demre, Konyaaltı, Köprülü Kanyon ve daha sayılabilecek onlarca doğal güzelliğe sahip fırsatlarıyla Antalya karavan kamp alanları sizi bekliyor.

Antalya’da Ücretsiz Karavan Kamp Alanları

Tarihi alanları gezmek, dalış yapmak, trekking ve diğer doğa sporları yapmak için tercih edilen şehirlerden biri de Antalya. Köprülü Kanyon Milli Parkı, Uçansu Şelalesi ve Kral Havuzu, Batık Şehir Kekova, Korsan Koyu, Teke Koyu, Olympos, Gömbe Yaylası, Yeşilgöl karavanla seyahat edenlerin de görmeyi tercih ettikleri yerlerden.

Şehir merkezinden uzakta ya da şehir merkezine yakın yerlerde karavanınızı ücretsiz bir şekilde park ederek konaklayabileceğiniz ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz yerler mevcut. Giriş ücreti olmayan koyların park alanlarına karavanınızı park edip geceyi orada geçirmek isteyebilirsiniz. Antalya karavan kamp alanlarında ücretsiz konaklamak isteyenleri bekleyen koylar var. Yiyecek yemeğiniz ve suyunuz varsa ağaçlarla çevrili koyların tadını çıkarabilirsiniz.

Likya yolu üzerindeki köylerde, plajların park alanlarında konaklayabilir, Teke Koyu’nda ücretsiz bir şekilde kalabilirsiniz. Tazı Koyu, Alacasu Cennet Koyu, Maden Koyu, Phaselis Bostanlık Koyu, Saklıkent Kamp Alanı, Avlan Gölü, Doyran Göleti, Feslikan Yaylası, Gömbe Yaylası da ücretsiz konaklama yapabileceğiniz doğal alanlardan birkaçı.

Özellikle koylarda ve plajlarda ücretsiz konaklamak isteyenlerin gidecekleri koya ulaşmadan temel ihtiyaçlarını karşılamaları gerekiyor. İhtiyaçlarınızı giderip koya geldiğinizde keyfini çıkarmak size kalıyor.

Antalya Ücretli Karavan Kamp Alanları

Ücretsiz karavan kamp alanlarında belli imkanlara ne yazık kı ulaşmak mümkün değil. O açıdan eğer tatilinizde konfor arıyorsanız ücretli karavan kamp alanlarını tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Antalya karavan kamp alanları arasında tercih edilen ücretli kamp alanları pek çok avantaj sağlıyor. Kafa dinlemek için, hiçbir şey düşünmeden tatil yapmak isteyenler için birbirinden güzel konumlarda, doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenleri bekleyen kamp alanları var.

Denize girdikten sonra hazırlanmış yemeğin keyfini çıkarmak, wi-fi, wc, duş, elektrik, çamaşırhane, bulaşıkhane gibi hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin Antalya karavan kamp alanları arasındaki tercihleri ücretli olanlar olacaktır.


Antalya karavan kamp alanlarına buradan ulaşabilirsiniz: Antalya Karavan Kamp Alanları


Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi diliyoruz!

Yorum Yap


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.