İletişim

Kilyos Doğada Yaşam Okulu

1 İnceleme
Ücret

İstanbul’un doğayla iç içe olan bölgelerinden biri olan Kilyos’ta 400 dönüm arazi üzerine kurulu, kendine ait plajı ve eğitim ormanı olan Doğada Yaşam Okulu, ağaçlarla dolu arazisiyle ve denize olan kıyısıyla İstanbul karavan kamp alanları arasında öne çıkan bir kamp alanıdır. Doğada Yaşam Okulu içerisinde çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, tiny house alanı, plaj ve survivor parkuru bulunmaktadır.

Kamp alanında wc, duş, yiyecek ve içecek temin edilebilecek büfe bulunmaktadır.

Doğada Yaşam Okulu her mevsim açık olan İstanbul karavan kamp alanları arasındadır. Geniş arazisi sayesinde toplu kamp etkinlikleri için de hizmet vermektedir.

Tesise gelmeden önce telefonla arayarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

Karavan kamp alanımız şu an hizmet vermekle birlikte aynı zamanda Avrupa standartlarında bir yenileme yapılmaktadır. Önümüzdeki sezonda yenilenmiş olarak, tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.
10.0
Superb

1 İnceleme

Puanlama 0
Temizlik 0

1 İnceleme

Comments

  • endulujansi
    Puanlama Temizlik

    Eğer İstanbul’da yaşayıp hafta sonu kaçacak yer arıyorsanız doğaya yaşam okulunu kesinlikle tavsiye ederim. Çok geniş bir kamp alanı var. Deniz kenarında ve sakin bir yer. Mutfakta vejetaryen ve vegan yemek bulunabiliyor. (Her zaman var mı bilmiyorum arayıp sormak iyi olur.) Yemekle uğraşmak istemeyenler için ideal. Tuvaletleri temiz. Fiyatları biraz yüksek gelebilir ama aldığınız hizmetin karşılığını veriyor.

    20/05/2022

İnceleme Yaz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.