İletişim

Güney Ahşap Dekorasyon

1 İnceleme
Ücret

Sakarya’da karavan yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer alan Güney Ahşap Dekorasyon, yalıtımdan mobilyalara kadar tüm karavan dönüşüm işlerinizi özenle yapmaktadır. Her türlü tasarım için iletişime geçebilir; müsait olduğunuz bir zamanda aracınızla Sakarya Yazlık’taki atölyeye giderek detaylı inceleme ve görüşme yapabilirsiniz.

Not: EĞER BU İŞLETME SİZE AİTSE “iletişim bilgisi” yazısının yanındaki ünlem işaretine tıklayarak sahipliğinizi bildirebilir ya da adresine mail gönderebilirsiniz.

10.0
Superb

1 İnceleme

Puanlama 0
Temizlik 0

1 İnceleme

Comments

  • ducato karavan
    Puanlama Temizlik

    Sakarya’da karavan mobilyası yaptırmak için bir yer arıyorduk. Karavan mobilyalarımızı Güney Ahşap Dekorasyon’da yaptırdık. Tasarımı kendimiz yapmıştık ve malzemeyi kendimiz almıştık. İstediğimiz gibi güzel bir iş çıkardılar ve bizi iyi yönlendirdiler. Elektrik aşamasında da yardımcı oldular. Zaten biz şemamızı çizmiştik. Kendi elektrikçileri bu şemayı araca uygulamamızda destek oldu. Çok samimi, güler yüzlü ve dürüst insanlar. Ne yapabileceklerini ve ne yapamayacaklarını olduğu gibi söylüyorlar. Netice olarak ortaya el emeği göz nuru, uygun fiyatlı bir iş çıkmış oldu. Teşekkür ediyoruz.

    15/09/2021

İnceleme Yaz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Vatan, Adnan Menderes Cd. No:117, 54130 Serdivan/Sakarya, Türkiye

Sosyal Medya Profilleri:

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.