İletişim
0 İnceleme
Ücret

19 dönüm geniş alanıyla Aydın karavan kamp alanları arasında önce çıkan Antique Lodge, zeytin ağaçları ile çevrili arazisiyle yemyeşil bir karavan kamp alanıdır. Karavanlı gezginlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek özenle hazırlanmış olan kamp alanında duş-wc, mutfak alanları, restoran, bulaşık ve çamaşır alanları, çocuk ve yetişkin yüzme havuzu, ortak kullanım alanlarının yanı sıra her parselde 16 amper elektrik, su ve gri su altyapısı bulunmaktadır.

En çok tercih edilen Aydın karavan kamp alanlarından biri olan tesis, Kuştur Plajı’na 700 metre mesafede yer almaktadır. Kamp alanında ayrıca manav, market ve tüp gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Misafirler ayrıca zaman zaman yapılan sürpriz canlı müzik ve workshop etkinliklerinden de faydalanabilmektedir.

Antique Lodge karavan kamp alanı, 12 ay açıktır. 4 mevsim, 3 mevsim (Yaz Sezonu Hariç), aylık abonelik ve kısa / uzun dönem park (kışlama) hizmeti vermektedir. Uzun dönem konaklamayı düşünüyorsanız sezonluk konaklama ve karavan parkı (kışlama) hizmeti için tesisle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli bilgiler

  • Kâğıt israfını önlemek amacıyla, tesis tuvaletlerinde tuvalet kâğıdı bulunmamaktadır. Misafirlerin tuvalet kağıdı getirmeleri önemlidir.
  • Evcil hayvanlar tasmalı ve misafirlerin kontrolünde olduğu sürece kampta mutlulukla misafir edilmektedir.

 

Not: EĞER BU İŞLETME SİZE AİTSE “iletişim bilgisi” yazısının yanındaki ünlem işaretine tıklayarak sahipliğinizi bildirebilir ya da adresine mail gönderebilirsiniz.

Etiketler
0.0

0 İnceleme

Puanlama 0
Temizlik 0

0 İnceleme

İnceleme Yaz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bayraklıdede, Antique Lodge Karavan Kamp, Kuştur Önü Yolu Caddesi, Kuşadası/Aydın, Türkiye

Sosyal Medya Profilleri:

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.