İletişim

Agora Tatil Durağı Kamp Alanı

1 İnceleme
Ücret

Agora Tatil Durağı, deniz kenarında, çam, zeytin, meşe ve elma ağaçlarıyla dolu 4000 m² bir koruda yer almaktadır. Birkaç ahşap bungalov ve bir taş evin yer aldığı koruda, ayrıca çadır ve karavan kamp alanları bulunmaktadır.

Misafirlerin kullanımına açık bir ortak mutfağı, bir restoranı, oyun ve etkinlik atölyesi ve genişçe bir kumsalı bulunmaktadır.

Çanakkale karavan kamp alanları arasında son derece dikkat çeken Agora Tatil Durağı kamp alanı aynı zamanda ücretsiz wifi hizmeti ve ortak çalışma alanı ile evden çalışanlar için de son derece güzel bir ofis ortamı sunmaktadır.

Not: EĞER BU İŞLETME SİZE AİTSE “iletişim bilgisi” yazısının yanındaki ünlem işaretine tıklayarak sahipliğinizi bildirebilir ya da adresine mail gönderebilirsiniz.
10.0
Superb

1 İnceleme

Puanlama 0
Temizlik 0

1 İnceleme

Comments

  • Melike
    Puanlama Temizlik

    Agora’ya her sene karavanımızla gidiyoruz. Küçük ama son derece yeterli alana sahip butik bir işletme. Çalışabileceğiniz bir alan ve bu alanda internet, priz gibi ihtiyacınız olabilecek şeyler var. Bu sayede bilgisayarda işlerimizi halledebiliyoruz. Denizin kenarında olması çok güzel. Kum sahili var ve epeyce büyük. Sadece suyu biraz soğuk ve nadiren deniz kestanesi olabiliyor ama çok büyük bir mesele değil. Deniz ayakkabısı ile girince sorun yaşanmıyor. Tesisi bugüne kadar hiç kalabalık görmedim. O açıdan pandemide tatil için de uygun bir yer. Son olarak, geceleri sahilde yıldızları izlemek en büyük hobimiz. Gökyüzü çok güzel görünüyor. Mutlaka deneyin 🙂

    15/09/2021

İnceleme Yaz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Agora Tatil Durağı, Tavaklı İskelesi No:158, 17602 Tavaklı/Ezine/Çanakkale, Türkiye

Kayıt ol

Bir hesabınız var mı?


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.